| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES1219 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Boyutları | 280 × 260 × 980 mm |
| Malzeme | 1.5mm SUS304 paslanmaz çelik |
| Çubuk malzemesi | 0.9mm SUS304 paslanmaz çelik |
| Mekanizm | Dar yarı otomatik geriye geçme karşısı tripod döner |
| Kontrolör | Üç rulo kapısı standart plaka |
| IR sensörü | Standart yapılandırma |
| Güç kaynağı | 24V 50W |
| Geçme oranı | Dakikada 35-50 kişi |
| IP derecelendirme | IP4X |
| Nemlilik | ≤90% (Kondansiyon yok) |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES1219 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Boyutları | 280 × 260 × 980 mm |
| Malzeme | 1.5mm SUS304 paslanmaz çelik |
| Çubuk malzemesi | 0.9mm SUS304 paslanmaz çelik |
| Mekanizm | Dar yarı otomatik geriye geçme karşısı tripod döner |
| Kontrolör | Üç rulo kapısı standart plaka |
| IR sensörü | Standart yapılandırma |
| Güç kaynağı | 24V 50W |
| Geçme oranı | Dakikada 35-50 kişi |
| IP derecelendirme | IP4X |
| Nemlilik | ≤90% (Kondansiyon yok) |