| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA1218 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Şasi | Üst kapak: 8mm Alüminyum alaşım Gövde: 3mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Yarı otomatik denizaltı önleyici arka tripod turnike (yağ basınçlı) Geçiş şeridi: 550mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Üç makara kapısı standart plakası Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 50W |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüllenmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 660 × 360 × 1020 |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA1218 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Şasi | Üst kapak: 8mm Alüminyum alaşım Gövde: 3mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Yarı otomatik denizaltı önleyici arka tripod turnike (yağ basınçlı) Geçiş şeridi: 550mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Üç makara kapısı standart plakası Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 50W |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüllenmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 660 × 360 × 1020 |