|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LV129 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-10 gün |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Yarı Otomatik Tripod Turnike RFID Erişim Kontrol Sistemi 3 Kollu Düşen Kollu Turnike
Tripod Turnikeler, yalnızca yetkili kullanıcıların bir binanın her alanına erişimine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.LV129 düşen kollu turnike, yüksek hacimli ve zorlu koşulları kolayca karşılayabilen çekici bir tripod turnikedir. Kompakt ünite, birden fazla şeritli bir kurulumu basit hale getirirken, renk çeşitliliği bu turnikeyi lobinize veya markanıza mükemmel bir şekilde uyacak şekilde eşleştirmenize olanak tanır.
| Model Numarası: | LV129 |
| Ürün Boyutu: | 480*230*960mm |
| Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Net Ağırlık: | 23kg |
| Malzeme: | Gövde 0.8mm+ Üst kapak 1mm 304 SUS |
| Hareket: | Kalıplı Kuyruk Takip Önleyici Tripod Turnike |
| İşlem Hızı: | 30-35kişi/dak |
| Güç Kaynağı: | 24V 50W |
| Çalışma Voltajı: | 24V(DC) |
| Maksimum Güç Tüketimi: | 35w |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 °C |
| Kilidi Açma Süresi: | 0.2s |
ÇALIŞMA MODLARI
1. Belirtilen yönde tek geçiş
2. Çift yönlü tek geçiş
3. Belirtilen yönde serbest geçiş
4. Her zaman serbest veya kilitli
MALZEMELER
1.. Gövde: Paslanmaz çelik AISI 304 veya AISI316'dan yapılmıştır
2.. Bariyer kolları - Akrilik, PC, paslanmaz çelik çerçeve.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LV129 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | tahta kutu |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Yarı Otomatik Tripod Turnike RFID Erişim Kontrol Sistemi 3 Kollu Düşen Kollu Turnike
Tripod Turnikeler, yalnızca yetkili kullanıcıların bir binanın her alanına erişimine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.LV129 düşen kollu turnike, yüksek hacimli ve zorlu koşulları kolayca karşılayabilen çekici bir tripod turnikedir. Kompakt ünite, birden fazla şeritli bir kurulumu basit hale getirirken, renk çeşitliliği bu turnikeyi lobinize veya markanıza mükemmel bir şekilde uyacak şekilde eşleştirmenize olanak tanır.
| Model Numarası: | LV129 |
| Ürün Boyutu: | 480*230*960mm |
| Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Net Ağırlık: | 23kg |
| Malzeme: | Gövde 0.8mm+ Üst kapak 1mm 304 SUS |
| Hareket: | Kalıplı Kuyruk Takip Önleyici Tripod Turnike |
| İşlem Hızı: | 30-35kişi/dak |
| Güç Kaynağı: | 24V 50W |
| Çalışma Voltajı: | 24V(DC) |
| Maksimum Güç Tüketimi: | 35w |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 °C |
| Kilidi Açma Süresi: | 0.2s |
ÇALIŞMA MODLARI
1. Belirtilen yönde tek geçiş
2. Çift yönlü tek geçiş
3. Belirtilen yönde serbest geçiş
4. Her zaman serbest veya kilitli
MALZEMELER
1.. Gövde: Paslanmaz çelik AISI 304 veya AISI316'dan yapılmıştır
2.. Bariyer kolları - Akrilik, PC, paslanmaz çelik çerçeve.
![]()
![]()
![]()
![]()