| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES1216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Boyut | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Malzeme | SUS304 Gövde 0.9mm + Üst kapak 1.2mm |
| Hareket | Hidrolik Damperli Dar yarı otomatik anti-passback tripod turnike Geçiş genişliği: 550mm |
| Elektronik Kontrol | Üç makaralı kapı standart kontrol kartı |
| Güç Kaynağı | 24V 50W |
| Geçiş Hızı | 35-50 kişi/dakika |
| IP Derecesi | IP4X |
| Nem | ≤%90 Yoğuşmasız |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES1216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Boyut | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Malzeme | SUS304 Gövde 0.9mm + Üst kapak 1.2mm |
| Hareket | Hidrolik Damperli Dar yarı otomatik anti-passback tripod turnike Geçiş genişliği: 550mm |
| Elektronik Kontrol | Üç makaralı kapı standart kontrol kartı |
| Güç Kaynağı | 24V 50W |
| Geçiş Hızı | 35-50 kişi/dakika |
| IP Derecesi | IP4X |
| Nem | ≤%90 Yoğuşmasız |