|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | L129 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | Negotiate |
| Teslim Zamanı: | 5-7 GÜN |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
RFID IC Kart Kimlik Kartı SUS304 AC100-240V 550mm Geçiş Genişliği Bel Yüksekliği Tripod Turnike Kapı Erişim Kontrolü
L129 Tripod turnike kapısı, basit şekle, yüksek maliyet performansına, yüksek güvenliğe ve güvenilirliğe sahip, tek geçişi etkili bir şekilde gerçekleştirebilen bir kapı kanalıdır. Tripod turnike kapısının kilit başlığı ve kilit kolu 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kilit kolu ve kilit başlığı eşit şekilde kaynaklanmıştır, güzeldir, kolayca düşmez, toz geçirmez ve su geçirmez özelliğe sahiptir, çevreye büyük ölçüde uyum sağlar, iç ve dış mekanlar için uygundur.
| Model Numarası: | L129 |
| Ürün Boyutu: | 1000*230*960mm |
| Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Net Ağırlık: | 26kg |
| Kalınlık: | Gövde 0.8mm+ Üst kapak 1mm |
| Malzeme: | SUS304 |
| Kızılötesi Sensör: | YOK |
| Geçiş Hızı: | 30-35k/d |
| Güç Kaynağı: | 24V 50W |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 ℃ |
| Kilidi Açma Süresi: | 0.2s |
ÇALIŞMA MODLARI:
1. Belirtilen yönde tek geçiş
2. Çift yönlü tek geçiş
3. Belirtilen yönde serbest geçiş
4. Her zaman serbest veya kilitli
![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | L129 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap kutu |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
RFID IC Kart Kimlik Kartı SUS304 AC100-240V 550mm Geçiş Genişliği Bel Yüksekliği Tripod Turnike Kapı Erişim Kontrolü
L129 Tripod turnike kapısı, basit şekle, yüksek maliyet performansına, yüksek güvenliğe ve güvenilirliğe sahip, tek geçişi etkili bir şekilde gerçekleştirebilen bir kapı kanalıdır. Tripod turnike kapısının kilit başlığı ve kilit kolu 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kilit kolu ve kilit başlığı eşit şekilde kaynaklanmıştır, güzeldir, kolayca düşmez, toz geçirmez ve su geçirmez özelliğe sahiptir, çevreye büyük ölçüde uyum sağlar, iç ve dış mekanlar için uygundur.
| Model Numarası: | L129 |
| Ürün Boyutu: | 1000*230*960mm |
| Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Net Ağırlık: | 26kg |
| Kalınlık: | Gövde 0.8mm+ Üst kapak 1mm |
| Malzeme: | SUS304 |
| Kızılötesi Sensör: | YOK |
| Geçiş Hızı: | 30-35k/d |
| Güç Kaynağı: | 24V 50W |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 ℃ |
| Kilidi Açma Süresi: | 0.2s |
ÇALIŞMA MODLARI:
1. Belirtilen yönde tek geçiş
2. Çift yönlü tek geçiş
3. Belirtilen yönde serbest geçiş
4. Her zaman serbest veya kilitli
![]()
![]()
![]()