| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | EF1213 |
| Adedi: | 1 PC |
| fiyat: | Bargain |
| Teslim Zamanı: | 7 days |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Yeni Tasarım Yarım Yükseklik Tripod Turnike Kapısı 3 Kollu Tripod Turnike
3 Kollu Tripod Turnike kapısı sağlamdır, bu modelkompakt bir genel muhafazaya sahiptir. ve dünya çapında kuruluşlar arasında popüler olan zamanla test edilmiş yarım yükseklik turnike modeli tasarımı. Turnike kapılarından günlük binden fazla personel geçmektedir, bu nedenle sağlam ve yaya erişim kontrolü ihtiyaçlarınızla uyumlu bir turnike seçmek çok önemlidir.
Okullar gibi çeşitli tesislerde genellikle kompakt bir erişim kontrolü alternatifi olarak konuşlandırılırlar, Eğlence parkları, Sağlık Tesisleri, Fuar ve Kongre Merkezleri, Müzeler, ve Fitness tesisleri.
Yarım Yükseklik Turnike Tripod Turnike Açıklaması
Tripod turnike kapısı Dış mekan halka açık yerlerde, Manzaralı alanlarda, Fabrikalarda, Konut alanlarında erişim yönetimi için yaygın olarak kullanılabilir ve IP56 sertifikasına sahiptir.
3 kollu tripod turnike ekran, geçiş sayacı, kart okuyucu, jetonlu trafik ışıkları, komuta konsolu, yetkisiz girişlere karşı alarm sistemi ile monte edilebilir, RS232(RS485) hattı üzerinden bir PC ile arayüzlenebilir
| Tripod Turnike Kapısı Model Numarası: | EF1213 |
| Tripod Turnike Kapısı Boyut: | 600*130*980mm |
| Tripod Turnike Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Tripod kapı Net Ağırlık: | 65 kg |
| Turnike Kabin Kalınlığı: | 1.5mm |
| Tripod turnike Malzemesi: | boyalı soğuk haddelenmiş sac |
| Turnikelerin Üst Kapak Malzemesi: | Boyalı beyaz renkli soğuk haddelenmiş sac |
| Kapı Kolu Malzemesi: | SUS304 |
| Tripod Turnike Sürücüsü: | mekanizma |
| Kızılötesi Sensör: | N/A |
| Geçiş Hızı: | 30-35p/m |
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Çalışma Voltajı: | 24V(DC) |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +72 ℃ |
| MCBF: | 10.000.000 döngü |
Erişim Kontrol Turnike Kapısı Özellikleri ve Faydaları
• Erişim, devamlılık ücretleri veya işlev elde etmek için otomatik tanımlama sistemi olarak IC kartları, kimlik kartları, Barkod veya manyetik kartlar kullanın
• Kutu kapağında LED gösterge ışığı bulunur. Kart kullanıldığında, yeşil ok geçiş yönünü gösterecektir. Yasa dışı kartı fırçalarsanız, Kırmızı Çapraz LED ışığı yanar.
• Yaya erişiminin mevcut durumunu gösteren ve yayaları doğru ve sorunsuz geçişe yönlendiren bir yön göstergesi
• Otomatik sıfırlama işlevi ile, yani kapı gücü alındıktan sonra, belirlenen süre içinde kapı gücü olmadığında, tripod turnike kapısı otomatik olarak gücü iptal eder ve kilit durumu geri yüklenir.
• Otomatik sıfırlama işlevi, verilen süre içinde geçilmezse, izin otomatik olarak iptal edilecek ve kol geri yüklenecektir
• Uzaktan kumanda, düğmeler, IC veya ID Kart Okuyucu Cihazlar vb. dahil olmak üzere çeşitli kontrol yöntemleriyle uyumludur.
• Yaya erişiminin polisin ve yasa dışı girişin bir kombinasyonu olan kızılötesi sensörler, yayaların sorunsuz korunması ve kanal takibinin önlenmesi
• Daha dikkat çekici bir şekilde gösteren parlak LED göstergesi.
1. Güç kaynağımız Tayvan'dan en iyi marka olan “Mingwell” veya “Fujia”dır.
2. Çin'in en iyi markası olan Baoxin Paslanmaz çelik kullanıyoruz.
3. Üretim süreçlerinin %90'ı tarafımızca geliştirilmiştir, bu nedenle maliyetleri kontrol edebilir ve buna göre rekabetçi bir fiyat sağlayabiliriz.
4. Almanya “Optibelt” ve Amerika “Gates” şu anda kullandığımız kayışlardır.
5. Diğer rakiplerin kullandığı cam yapıştırıcı yerine Amerikadan ithal 3M yapıştırıcı kullanıyoruz.
![]()
![]()
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | EF1213 |
| Adedi: | 1 PC |
| fiyat: | Bargain |
| Paketleme Ayrıntıları: | Wooden Case Package |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Yeni Tasarım Yarım Yükseklik Tripod Turnike Kapısı 3 Kollu Tripod Turnike
3 Kollu Tripod Turnike kapısı sağlamdır, bu modelkompakt bir genel muhafazaya sahiptir. ve dünya çapında kuruluşlar arasında popüler olan zamanla test edilmiş yarım yükseklik turnike modeli tasarımı. Turnike kapılarından günlük binden fazla personel geçmektedir, bu nedenle sağlam ve yaya erişim kontrolü ihtiyaçlarınızla uyumlu bir turnike seçmek çok önemlidir.
Okullar gibi çeşitli tesislerde genellikle kompakt bir erişim kontrolü alternatifi olarak konuşlandırılırlar, Eğlence parkları, Sağlık Tesisleri, Fuar ve Kongre Merkezleri, Müzeler, ve Fitness tesisleri.
Yarım Yükseklik Turnike Tripod Turnike Açıklaması
Tripod turnike kapısı Dış mekan halka açık yerlerde, Manzaralı alanlarda, Fabrikalarda, Konut alanlarında erişim yönetimi için yaygın olarak kullanılabilir ve IP56 sertifikasına sahiptir.
3 kollu tripod turnike ekran, geçiş sayacı, kart okuyucu, jetonlu trafik ışıkları, komuta konsolu, yetkisiz girişlere karşı alarm sistemi ile monte edilebilir, RS232(RS485) hattı üzerinden bir PC ile arayüzlenebilir
| Tripod Turnike Kapısı Model Numarası: | EF1213 |
| Tripod Turnike Kapısı Boyut: | 600*130*980mm |
| Tripod Turnike Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Tripod kapı Net Ağırlık: | 65 kg |
| Turnike Kabin Kalınlığı: | 1.5mm |
| Tripod turnike Malzemesi: | boyalı soğuk haddelenmiş sac |
| Turnikelerin Üst Kapak Malzemesi: | Boyalı beyaz renkli soğuk haddelenmiş sac |
| Kapı Kolu Malzemesi: | SUS304 |
| Tripod Turnike Sürücüsü: | mekanizma |
| Kızılötesi Sensör: | N/A |
| Geçiş Hızı: | 30-35p/m |
| Güç Kaynağı: | 100-240V(AC) |
| Çalışma Voltajı: | 24V(DC) |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +72 ℃ |
| MCBF: | 10.000.000 döngü |
Erişim Kontrol Turnike Kapısı Özellikleri ve Faydaları
• Erişim, devamlılık ücretleri veya işlev elde etmek için otomatik tanımlama sistemi olarak IC kartları, kimlik kartları, Barkod veya manyetik kartlar kullanın
• Kutu kapağında LED gösterge ışığı bulunur. Kart kullanıldığında, yeşil ok geçiş yönünü gösterecektir. Yasa dışı kartı fırçalarsanız, Kırmızı Çapraz LED ışığı yanar.
• Yaya erişiminin mevcut durumunu gösteren ve yayaları doğru ve sorunsuz geçişe yönlendiren bir yön göstergesi
• Otomatik sıfırlama işlevi ile, yani kapı gücü alındıktan sonra, belirlenen süre içinde kapı gücü olmadığında, tripod turnike kapısı otomatik olarak gücü iptal eder ve kilit durumu geri yüklenir.
• Otomatik sıfırlama işlevi, verilen süre içinde geçilmezse, izin otomatik olarak iptal edilecek ve kol geri yüklenecektir
• Uzaktan kumanda, düğmeler, IC veya ID Kart Okuyucu Cihazlar vb. dahil olmak üzere çeşitli kontrol yöntemleriyle uyumludur.
• Yaya erişiminin polisin ve yasa dışı girişin bir kombinasyonu olan kızılötesi sensörler, yayaların sorunsuz korunması ve kanal takibinin önlenmesi
• Daha dikkat çekici bir şekilde gösteren parlak LED göstergesi.
1. Güç kaynağımız Tayvan'dan en iyi marka olan “Mingwell” veya “Fujia”dır.
2. Çin'in en iyi markası olan Baoxin Paslanmaz çelik kullanıyoruz.
3. Üretim süreçlerinin %90'ı tarafımızca geliştirilmiştir, bu nedenle maliyetleri kontrol edebilir ve buna göre rekabetçi bir fiyat sağlayabiliriz.
4. Almanya “Optibelt” ve Amerika “Gates” şu anda kullandığımız kayışlardır.
5. Diğer rakiplerin kullandığı cam yapıştırıcı yerine Amerikadan ithal 3M yapıştırıcı kullanıyoruz.
![]()
![]()