|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | EF3213 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
Kompakt yüksek kaliteli ultra ince salıncak flap kapısı RFID erişim kontrolü hız kapısı döner
Özellikleri ve Faydaları
Hızlı kapı, özellikle girişlerde, bankalarda, lüks, değerli ve prestijli bir imajı olması gereken her yerde kullanılmak için en doğru seçimdir.Kart okuyucular gibi her türlü iletim kontrol cihazı, parmak izi veya yüz tanıma, kuru temas yoluyla tornavida entegre edilebilir.Ayrıca paslanmaz çelikten (304 AISI) yapılan metal parçalar, ayrıca kanatlar ve üst masa 10 mm kalın camdan üretilmiştir.
Hızlı dönüştürücü, yalnızca yetkili kullanıcıların bir binanın her alanına erişmelerini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.Bu salıncak bariyer kapısı kolayca yüksek hacim ve kötü koşulları ele alabilen çekici bir erişim kontrol turniketidirKompakt birim, çoklu şeritli bir yapı oluşturmayı kolaylaştırırken, renklerdeki çeşitlilik, bu dönergeyi lobinize veya markanıza mükemmel bir şekilde uymasına izin verir.
İletişim
• 12 volt veya 24 volt atışlı kuru temas rölesi
• Rs485, veya bilgisayarla TCP-IP iletişim
| Teknik Tarih | EF3213 |
| Geçit genişliği | 600~900mm |
| Devam oranı | 35-40 kişi/dakika |
| Güç kaynağı | 100-240V |
| Çalışma voltajı | 24V |
| Çalışma süresi | 0.2S |
| Sıklık | 50-60 Hz |
| Güvenlik seviyesi | 44ip |
| Çalışma sıcaklığı | -25~+70°C |
| Boyut | 600*130*980mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | EF3213 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | ahşap kutu paketi |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
Kompakt yüksek kaliteli ultra ince salıncak flap kapısı RFID erişim kontrolü hız kapısı döner
Özellikleri ve Faydaları
Hızlı kapı, özellikle girişlerde, bankalarda, lüks, değerli ve prestijli bir imajı olması gereken her yerde kullanılmak için en doğru seçimdir.Kart okuyucular gibi her türlü iletim kontrol cihazı, parmak izi veya yüz tanıma, kuru temas yoluyla tornavida entegre edilebilir.Ayrıca paslanmaz çelikten (304 AISI) yapılan metal parçalar, ayrıca kanatlar ve üst masa 10 mm kalın camdan üretilmiştir.
Hızlı dönüştürücü, yalnızca yetkili kullanıcıların bir binanın her alanına erişmelerini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.Bu salıncak bariyer kapısı kolayca yüksek hacim ve kötü koşulları ele alabilen çekici bir erişim kontrol turniketidirKompakt birim, çoklu şeritli bir yapı oluşturmayı kolaylaştırırken, renklerdeki çeşitlilik, bu dönergeyi lobinize veya markanıza mükemmel bir şekilde uymasına izin verir.
İletişim
• 12 volt veya 24 volt atışlı kuru temas rölesi
• Rs485, veya bilgisayarla TCP-IP iletişim
| Teknik Tarih | EF3213 |
| Geçit genişliği | 600~900mm |
| Devam oranı | 35-40 kişi/dakika |
| Güç kaynağı | 100-240V |
| Çalışma voltajı | 24V |
| Çalışma süresi | 0.2S |
| Sıklık | 50-60 Hz |
| Güvenlik seviyesi | 44ip |
| Çalışma sıcaklığı | -25~+70°C |
| Boyut | 600*130*980mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()