| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA3219S |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Nova LA3219S Akıllı Yürüyüşçü Erişim Kontrolü Hızlı Dönüştürme Kapısı, modern erişim kontrol uygulamaları için akıllı özelliklerle gelişmiş güvenlik sunar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 300×160×1200 (mm) |
| Şasi | Koruma: 5 mm Alüminyum alaşımı |
| Hareket | Mekanizm: Servo Hızlı Kapı Kapı paneli: 10 mm Şeffaf PC Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: Servo kontrol panosu Motor: fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: 4 çift Hava anahtarı: 2P |
| Güç kaynağı | 24V 500W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 2×1.0m2 RVV Ağ kablosu: 5m Her iki ucunda da kristal uçlar |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüle edilmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 360×200×1460 |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA3219S |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Nova LA3219S Akıllı Yürüyüşçü Erişim Kontrolü Hızlı Dönüştürme Kapısı, modern erişim kontrol uygulamaları için akıllı özelliklerle gelişmiş güvenlik sunar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 300×160×1200 (mm) |
| Şasi | Koruma: 5 mm Alüminyum alaşımı |
| Hareket | Mekanizm: Servo Hızlı Kapı Kapı paneli: 10 mm Şeffaf PC Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: Servo kontrol panosu Motor: fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: 4 çift Hava anahtarı: 2P |
| Güç kaynağı | 24V 500W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 2×1.0m2 RVV Ağ kablosu: 5m Her iki ucunda da kristal uçlar |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüle edilmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 360×200×1460 |