| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA3219H |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Ofis Binası Giriş Erişim Kontrol Turnike Hız Kapısı Nova LA3219H, profesyonel ofis ortamlarında güvenli ve verimli erişim kontrolü için tasarlanmıştır.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 300*160*1400(mm) |
| Şasi | Gövde: 5mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Servo Hızlı Kapı Kapı paneli: 10mm Şeffaf PC Geçiş Şeridi: 600-900mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Servo kontrol kartı Motor: Fırçasız servo 40:1 100W IR sensör: 2D Görsel Modül Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 500W /12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 2*1.0m㎡ RVV Ağ kablosu: Her iki ucunda kristal uçlu 5m |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapalı koruyucu pamuk Karton kutu: 360*200*1460 |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA3219H |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Ofis Binası Giriş Erişim Kontrol Turnike Hız Kapısı Nova LA3219H, profesyonel ofis ortamlarında güvenli ve verimli erişim kontrolü için tasarlanmıştır.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 300*160*1400(mm) |
| Şasi | Gövde: 5mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Servo Hızlı Kapı Kapı paneli: 10mm Şeffaf PC Geçiş Şeridi: 600-900mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Servo kontrol kartı Motor: Fırçasız servo 40:1 100W IR sensör: 2D Görsel Modül Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 500W /12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 2*1.0m㎡ RVV Ağ kablosu: Her iki ucunda kristal uçlu 5m |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapalı koruyucu pamuk Karton kutu: 360*200*1460 |