|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | L129 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 10 gün |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Yarı Otomatik Çift Yönlü Tripod Turnike Kapı Barkod Okuyucu Tripod Turnike
L129 Tripod turnike kapısı, basit şekle, yüksek maliyet performansına, yüksek güvenliğe ve güvenilirliğe sahip, tek geçişi etkili bir şekilde gerçekleştirebilen bir kapı kanalıdır. Tripod turnike kapısının kilit başlığı ve kilit kolu 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kilit kolu ve kilit başlığı eşit şekilde kaynaklanmıştır, güzeldir, kolayca düşmez, Toz geçirmez ve su geçirmez yeteneği, çevreye büyük uyum sağlar, iç ve dış mekanlar için uygundur.
| Model Numarası: | L129 |
| Ürün Boyutu: | 1000*230*960mm |
| Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Net Ağırlık: | 26kg |
| Kalınlık: | Gövde 0.8mm+ Üst kapak 1mm |
| Malzeme: | SUS304 |
| Kol Malzemesi: | 0.9mm SUS304 |
| Geçiş Hızı: | 35p/m |
| Güç Kaynağı: | 24V 50W |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 ℃ |
1. Üretim süreçlerinin %90'ı tarafımızca geliştirilmiştir, bu nedenle maliyetleri kontrol edebilir ve buna göre rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.
2. Çin'in en iyi markası olan Baoxin Paslanmaz çelik kullanıyoruz.
3. Güç kaynağımız Tayvan'ın en iyi markası olan "Mingwei" veya "Fujia"dır.
4. Diğer rakiplerin kullandığı cam yapıştırıcı yerine Amerikan'dan ithal 3M yapıştırıcı kullanıyoruz.
5. Şu anda kullandığımız kayış Almanya "Optibelt" ve Amerika "Gates"dir.
6. LED göstergemiz Amerikan Bridgelux ve Tayvan Epistar led çipinden ithal edilmiştir.
![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | L129 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Kutu Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Yarı Otomatik Çift Yönlü Tripod Turnike Kapı Barkod Okuyucu Tripod Turnike
L129 Tripod turnike kapısı, basit şekle, yüksek maliyet performansına, yüksek güvenliğe ve güvenilirliğe sahip, tek geçişi etkili bir şekilde gerçekleştirebilen bir kapı kanalıdır. Tripod turnike kapısının kilit başlığı ve kilit kolu 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kilit kolu ve kilit başlığı eşit şekilde kaynaklanmıştır, güzeldir, kolayca düşmez, Toz geçirmez ve su geçirmez yeteneği, çevreye büyük uyum sağlar, iç ve dış mekanlar için uygundur.
| Model Numarası: | L129 |
| Ürün Boyutu: | 1000*230*960mm |
| Geçiş Genişliği: | 550mm |
| Net Ağırlık: | 26kg |
| Kalınlık: | Gövde 0.8mm+ Üst kapak 1mm |
| Malzeme: | SUS304 |
| Kol Malzemesi: | 0.9mm SUS304 |
| Geçiş Hızı: | 35p/m |
| Güç Kaynağı: | 24V 50W |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 ℃ |
1. Üretim süreçlerinin %90'ı tarafımızca geliştirilmiştir, bu nedenle maliyetleri kontrol edebilir ve buna göre rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.
2. Çin'in en iyi markası olan Baoxin Paslanmaz çelik kullanıyoruz.
3. Güç kaynağımız Tayvan'ın en iyi markası olan "Mingwei" veya "Fujia"dır.
4. Diğer rakiplerin kullandığı cam yapıştırıcı yerine Amerikan'dan ithal 3M yapıştırıcı kullanıyoruz.
5. Şu anda kullandığımız kayış Almanya "Optibelt" ve Amerika "Gates"dir.
6. LED göstergemiz Amerikan Bridgelux ve Tayvan Epistar led çipinden ithal edilmiştir.
![]()
![]()
![]()