| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | EF3213L |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Malzeme | 1.5mm SPCC Powder Coating ile |
| Hareket | Mekanizm: fırçasız hız kapısı Kapı paneli: 10mm Şeffaf Akrilik Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: 1V2 fırçasız standart panosu Motor: DC fırçasız 60K 40W IR sensörü: 6 çift |
| Güç kaynağı | 24V 150W |
| Geçme oranı | 35-50 kişi/dakika |
| IP | IP4X |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | EF3213L |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Malzeme | 1.5mm SPCC Powder Coating ile |
| Hareket | Mekanizm: fırçasız hız kapısı Kapı paneli: 10mm Şeffaf Akrilik Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: 1V2 fırçasız standart panosu Motor: DC fırçasız 60K 40W IR sensörü: 6 çift |
| Güç kaynağı | 24V 150W |
| Geçme oranı | 35-50 kişi/dakika |
| IP | IP4X |