|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA3220 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Akıllı Erişim Kontrolü Yaya Alüminyum Alaşım Apex LA3220, gelişmiş özellikler ve dayanıklı yapısıyla güvenilir güvenlik erişim kontrolü için tasarlanmıştır.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Şasi | Gövde: 2mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Servo Hızlı Kapı Kapı paneli: 10mm Şeffaf PC Geçiş Şeridi: 600-900mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Servo kontrol kartı Motor: Fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: Güvenlik Işık perdesi/Çubuk 48 nokta Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 500W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m² RVV Ağ kablosu: 5m Her iki ucu kristal uçlu |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüllenmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 360×200×1460 |
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA3220 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Akıllı Erişim Kontrolü Yaya Alüminyum Alaşım Apex LA3220, gelişmiş özellikler ve dayanıklı yapısıyla güvenilir güvenlik erişim kontrolü için tasarlanmıştır.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Şasi | Gövde: 2mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Servo Hızlı Kapı Kapı paneli: 10mm Şeffaf PC Geçiş Şeridi: 600-900mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Servo kontrol kartı Motor: Fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: Güvenlik Işık perdesi/Çubuk 48 nokta Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 500W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m² RVV Ağ kablosu: 5m Her iki ucu kristal uçlu |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüllenmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 360×200×1460 |