| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES1216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Boyutları | 1400 × 160 × 980 mm |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik (Yukarı: 1.2mm / Vücut: 0.9mm) |
| Kapı paneli | RGB aydınlatması olan 15 mm şeffaf akrilik |
| Hareket Sistemi | Fırçasız flap bariyer kapı mekanizması |
| Kontrolör | 1v2 fırçasız kontrol panosu |
| IR sensörleri | 6 çift |
| Güç kaynağı | 24V 150W |
| Geçiş oranı | Dakikada 35-50 kişi |
| IP derecelendirme | IP4X |
| Çalışma Nemliği | ≤90% (kondansiyon yok) |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES1216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Boyutları | 1400 × 160 × 980 mm |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik (Yukarı: 1.2mm / Vücut: 0.9mm) |
| Kapı paneli | RGB aydınlatması olan 15 mm şeffaf akrilik |
| Hareket Sistemi | Fırçasız flap bariyer kapı mekanizması |
| Kontrolör | 1v2 fırçasız kontrol panosu |
| IR sensörleri | 6 çift |
| Güç kaynağı | 24V 150W |
| Geçiş oranı | Dakikada 35-50 kişi |
| IP derecelendirme | IP4X |
| Çalışma Nemliği | ≤90% (kondansiyon yok) |