| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA6218 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 600×300×980 (mm) |
| Şasi | Üst kapak: 8mm Alüminyum alaşım Gövde: 3mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Servo kayar kapı Kapı paneli: 10mm Şeffaf Akrilik Geçiş şeridi: 550mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Servo sürücü entegre kartı Motor: Servo fırçasız motor 40:1 100W IR sensör: 6 çift Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 500W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m² RVV Ağ kablosu: Her iki ucunda kristal uçlu 5m |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüllenmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 660×360×1040 |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | LA6218 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Boyut | 600×300×980 (mm) |
| Şasi | Üst kapak: 8mm Alüminyum alaşım Gövde: 3mm Alüminyum alaşım |
| Hareket | Mekanizma: Servo kayar kapı Kapı paneli: 10mm Şeffaf Akrilik Geçiş şeridi: 550mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol kartı: Servo sürücü entegre kartı Motor: Servo fırçasız motor 40:1 100W IR sensör: 6 çift Hava anahtarı: 2P |
| Güç Kaynağı | 24V 500W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m² RVV Ağ kablosu: Her iki ucunda kristal uçlu 5m |
| Paket | İnci pamuk: Tamamen kapsüllenmiş koruyucu pamuk Karton kutu: 660×360×1040 |