|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES3216 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 10 GÜN |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Konut Sitesi İçin Hızlı Geçiş Kapısı Salınım Turnike Erişim Kontrol Bariyeri Yaya Bariyer Kapısı, QR Kod Okuyucu Tasarımlı
Malzemeler
• Gövde:Üst kapak 1.2mm+gövde 0.9mm 304 fırçalanmış plaka
• Bariyer salınımları-kapı plakası:10mm şeffaf akrilik/ SUS 304
Özellikler ve Avantajlar
| Teknoloji Parametreleri | |
| Boyut | 1400×160×980mm |
| Kilidi açma süresi | 0.2s |
| Geçiş hızı | 35p/m |
| Geçiş genişliği | 600-900mm |
| Giriş | 100V~240V |
| Sürüş voltajı | 24V |
| Ortam | -25~+70℃ |
| Güç tüketimi | 150W |
| Giriş | RS232, RS485,Kuru kontak |
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES3216 |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Konut Sitesi İçin Hızlı Geçiş Kapısı Salınım Turnike Erişim Kontrol Bariyeri Yaya Bariyer Kapısı, QR Kod Okuyucu Tasarımlı
Malzemeler
• Gövde:Üst kapak 1.2mm+gövde 0.9mm 304 fırçalanmış plaka
• Bariyer salınımları-kapı plakası:10mm şeffaf akrilik/ SUS 304
Özellikler ve Avantajlar
| Teknoloji Parametreleri | |
| Boyut | 1400×160×980mm |
| Kilidi açma süresi | 0.2s |
| Geçiş hızı | 35p/m |
| Geçiş genişliği | 600-900mm |
| Giriş | 100V~240V |
| Sürüş voltajı | 24V |
| Ortam | -25~+70℃ |
| Güç tüketimi | 150W |
| Giriş | RS232, RS485,Kuru kontak |
![]()
![]()