|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES3216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 5 gün |
| Ödeme Şartları: | Akreditif, T/T |
ürün en iyi fiyat SUS 304 güvenlik bariyer kapısı erişim kontrol bariyerleri Swing Barrier Gate
Salıncak bariyer kapıları ES3216 Giriş:
1Su geçirmez tasarımı ile, bu model herhangi bir bakım veya çatı olmadan şiddetli yağmurda çalışabilir.
2En az vida. Bu model en az kaynakla ve en az bağlantı tasarımıyla monte edilmiştir.
3Geniş şerit. 1100 mm'lik şerit ve motosikletleri destekler.
4Yüksek GüvenlikBrush less motor +6 çift kızılötesi sensör, olası bir çarpma, çırpma veya kuyruk kapısını önlemek için daha iyi güvenlik koruması sağlar.
5.Slank boyut Tezgâhın genişliği 160 mm ve yer tasarrufu alanlarında duvara çarpmadan bakım için kaldırılması kolay.
6. Sessiz çalışma ve uzun ömürlü döngüler. 30db'den az gürültü ve MCBF 15.000000 döngüye kadar.
Salıncak bariyer kapıları ES3216 parametre:
| Model Numarası: | ES3216 |
| Ürün boyutu: | 1400*160*980mm |
| Geçiş Genişliği: | 600mm-900mm |
| Net Ağırlık: | Tek hareket 35KG / Çift hareket 38KG |
| Malzeme: | Vücut 0.9mm + üst kapağı 1.2mm SUS304 |
| Kol malzemesi: | 10mm Şeffaf Akrilik |
| Motor tipi: | DC fırçasız 90K 40W |
| Kızılötesi sensörü:4 | 6 çift |
| Devam hızı: | 35p/m |
| Güç kaynağı: | 100-240V ((AC) |
| Çalışma Voltajı: | 24V 150W |
| Maksimum güç tüketimi: | 100W |
| Sıklık: | 50-60 Hz |
ES3216 salıncak bariyer kapıları:
![]()
![]()
![]()
Salıncak bariyer kapıları ES3216 Sık Sorular:
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES3216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | Akreditif, T/T |
ürün en iyi fiyat SUS 304 güvenlik bariyer kapısı erişim kontrol bariyerleri Swing Barrier Gate
Salıncak bariyer kapıları ES3216 Giriş:
1Su geçirmez tasarımı ile, bu model herhangi bir bakım veya çatı olmadan şiddetli yağmurda çalışabilir.
2En az vida. Bu model en az kaynakla ve en az bağlantı tasarımıyla monte edilmiştir.
3Geniş şerit. 1100 mm'lik şerit ve motosikletleri destekler.
4Yüksek GüvenlikBrush less motor +6 çift kızılötesi sensör, olası bir çarpma, çırpma veya kuyruk kapısını önlemek için daha iyi güvenlik koruması sağlar.
5.Slank boyut Tezgâhın genişliği 160 mm ve yer tasarrufu alanlarında duvara çarpmadan bakım için kaldırılması kolay.
6. Sessiz çalışma ve uzun ömürlü döngüler. 30db'den az gürültü ve MCBF 15.000000 döngüye kadar.
Salıncak bariyer kapıları ES3216 parametre:
| Model Numarası: | ES3216 |
| Ürün boyutu: | 1400*160*980mm |
| Geçiş Genişliği: | 600mm-900mm |
| Net Ağırlık: | Tek hareket 35KG / Çift hareket 38KG |
| Malzeme: | Vücut 0.9mm + üst kapağı 1.2mm SUS304 |
| Kol malzemesi: | 10mm Şeffaf Akrilik |
| Motor tipi: | DC fırçasız 90K 40W |
| Kızılötesi sensörü:4 | 6 çift |
| Devam hızı: | 35p/m |
| Güç kaynağı: | 100-240V ((AC) |
| Çalışma Voltajı: | 24V 150W |
| Maksimum güç tüketimi: | 100W |
| Sıklık: | 50-60 Hz |
ES3216 salıncak bariyer kapıları:
![]()
![]()
![]()
Salıncak bariyer kapıları ES3216 Sık Sorular: