|
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES3216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 8 gün |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Dış Mekan Fırçasız Salıncak Kapı, Bel Yüksekliği Turnikeler, RFID okuyucu, SUS304 Malzeme
ES3216, iç ve dış mekan kurulumları için güvenliği artırmak üzere tasarlanmıştır, salıncak kollarda RGB ışık ile donatılmıştır. Bu sistemler, tesislerinize bireysel erişimin verimli ve zarif bir şekilde kontrolünü sağlayacaktır. Kurulumu kolay, anlaşılması basit ve bakımı zahmetsizdir.
Turboo anaokulu salıncak turnikesi, çocuklar için yüksek performanslı erişim kontrol kapısıdır. Herhangi bir okuma veya yazma cihazıyla entegre olabilen akıllı ve zeki, güvenli ve verimli, akıllı kullanım, yüksek kalite, sağlam ve dayanıklıdır. Yıllarca süren sektör deneyimini ve çalışanların bilgisini bir araya getirerek kullanıcılara eksiksiz bir ürün çözümü sunar ve hızlı bir şekilde yüksek kaliteli kanal ürünleri oluşturur. Müşteriyi merkeze alıyoruz, kullanıcılara yüksek kaliteli ürünler sunmak için özenle çalışıyoruz.
Parametre
| Model Numarası: | ES3216 |
| Ürün Boyutu: | 1400*160*980 mm |
| Geçiş Genişliği: | 600-900mm |
| Gövde malzemesi | 1.2mm üst kapak ve 0.9mm kabin SUS304 |
| Ağırlık (N.W.) | Tek hareketli 35KG / Çift hareketli 38KG |
| Kanat Panel Malzemesi: | 10mm şeffaf akrilik + RGB ışıklar |
| Motor | DC Fırçasız 90K 40W |
| Kızılötesi Sensör: | 6 Çift |
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dakika |
| Güç Kaynağı: | 24V 150W |
| Çalışma Süresi: | 0.2s |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 °C |
| Erişim Kontrol Cihazı | 1v2 Fırçasız standart kart |
Özellikler ve Faydalar
|
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | ES3216 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap durumda |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
Dış Mekan Fırçasız Salıncak Kapı, Bel Yüksekliği Turnikeler, RFID okuyucu, SUS304 Malzeme
ES3216, iç ve dış mekan kurulumları için güvenliği artırmak üzere tasarlanmıştır, salıncak kollarda RGB ışık ile donatılmıştır. Bu sistemler, tesislerinize bireysel erişimin verimli ve zarif bir şekilde kontrolünü sağlayacaktır. Kurulumu kolay, anlaşılması basit ve bakımı zahmetsizdir.
Turboo anaokulu salıncak turnikesi, çocuklar için yüksek performanslı erişim kontrol kapısıdır. Herhangi bir okuma veya yazma cihazıyla entegre olabilen akıllı ve zeki, güvenli ve verimli, akıllı kullanım, yüksek kalite, sağlam ve dayanıklıdır. Yıllarca süren sektör deneyimini ve çalışanların bilgisini bir araya getirerek kullanıcılara eksiksiz bir ürün çözümü sunar ve hızlı bir şekilde yüksek kaliteli kanal ürünleri oluşturur. Müşteriyi merkeze alıyoruz, kullanıcılara yüksek kaliteli ürünler sunmak için özenle çalışıyoruz.
Parametre
| Model Numarası: | ES3216 |
| Ürün Boyutu: | 1400*160*980 mm |
| Geçiş Genişliği: | 600-900mm |
| Gövde malzemesi | 1.2mm üst kapak ve 0.9mm kabin SUS304 |
| Ağırlık (N.W.) | Tek hareketli 35KG / Çift hareketli 38KG |
| Kanat Panel Malzemesi: | 10mm şeffaf akrilik + RGB ışıklar |
| Motor | DC Fırçasız 90K 40W |
| Kızılötesi Sensör: | 6 Çift |
| Geçiş hızı: | 35-40 kişi/dakika |
| Güç Kaynağı: | 24V 150W |
| Çalışma Süresi: | 0.2s |
| Frekans: | 50-60hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ila +70 °C |
| Erişim Kontrol Cihazı | 1v2 Fırçasız standart kart |
Özellikler ve Faydalar