| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | M3621 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
M3621 Turnstile Gate yüksek güvenlikli süper ofis binasının giriş ve çıkışı için tasarlanmıştır.zorlu ortamlarda güvenilir performans için gelişmiş erişim kontrol teknolojisi ve sağlam yapıyla.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 1800 × 210 × 1020 (mm) |
| Şasi | Üst kapağı: 2,0 mm soğuk rulo, güç kaplaması Ev: 2,0 mm soğuk rulo ile güç kaplama Doldurma paneli: 10 mm |
| Hareket | Mekanizm: Servo Speedway Kapı paneli: 10 mm Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: Servo standart panosu + sürücü panosu + mantık panosu Motor: fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: Işık Perde 64 Nokta Hava anahtarı: 2P |
| Güç kaynağı | 24V 500W / 12V 150W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m2 RVV Ağ kablosu: 5m Her iki ucunda da kristal uçlar |
| Paket | İnci pamuk: köpük kaplama Karton kutu: 1860 × 270 × 1080 |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | M3621 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
M3621 Turnstile Gate yüksek güvenlikli süper ofis binasının giriş ve çıkışı için tasarlanmıştır.zorlu ortamlarda güvenilir performans için gelişmiş erişim kontrol teknolojisi ve sağlam yapıyla.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 1800 × 210 × 1020 (mm) |
| Şasi | Üst kapağı: 2,0 mm soğuk rulo, güç kaplaması Ev: 2,0 mm soğuk rulo ile güç kaplama Doldurma paneli: 10 mm |
| Hareket | Mekanizm: Servo Speedway Kapı paneli: 10 mm Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: Servo standart panosu + sürücü panosu + mantık panosu Motor: fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: Işık Perde 64 Nokta Hava anahtarı: 2P |
| Güç kaynağı | 24V 500W / 12V 150W / 12V 3A |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m2 RVV Ağ kablosu: 5m Her iki ucunda da kristal uçlar |
| Paket | İnci pamuk: köpük kaplama Karton kutu: 1860 × 270 × 1080 |