| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | M3620-AB |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 7-15 iş günü |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
M3620-AB Turnstile Gate, yüksek güvenlikli havaalanı göçmenlik ve denetim kontrol noktaları için tasarlanmıştır.zorlu ortamlarda güvenilir performans için gelişmiş erişim kontrol teknolojisi ve sağlam yapıyla.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 3200 × 210 × 1020 (mm) |
| Şasi | Üst kapağı: 2,0 mm soğuk rulo, toz kaplama Ev: 2,0 mm soğuk rulo, toz kaplama Doldurma paneli: 10 mm |
| Hareket | Mekanizm: Servo kaydırıcı kapı Kapı paneli: 10 mm Şeffaf PC Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: Servo standart panosu + AB bağlantısı Motor: fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: Işık Perde 64 Nokta + 20 Çift + 3 boyutlu Görsel Modül Hava anahtarı: 2P |
| Güç kaynağı | 24V 500W / 12V 150W |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m2 RVV Ağ kablosu: her iki ucunda kristal uçları olan 5m |
| Paket | İnci pamuk: köpük kaplama Karton kutu: 3260 × 270 × 1080 |
| Marka Adı: | Turboo |
| Model Numarası: | M3620-AB |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Paketleme Ayrıntıları: | Ahşap Sandık Paketi |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
M3620-AB Turnstile Gate, yüksek güvenlikli havaalanı göçmenlik ve denetim kontrol noktaları için tasarlanmıştır.zorlu ortamlarda güvenilir performans için gelişmiş erişim kontrol teknolojisi ve sağlam yapıyla.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 3200 × 210 × 1020 (mm) |
| Şasi | Üst kapağı: 2,0 mm soğuk rulo, toz kaplama Ev: 2,0 mm soğuk rulo, toz kaplama Doldurma paneli: 10 mm |
| Hareket | Mekanizm: Servo kaydırıcı kapı Kapı paneli: 10 mm Şeffaf PC Geçit şeridi: 600-900 mm |
| Elektronik Kontrol | Kontrol panosu: Servo standart panosu + AB bağlantısı Motor: fırçasız servo 40:1 100W IR sensörü: Işık Perde 64 Nokta + 20 Çift + 3 boyutlu Görsel Modül Hava anahtarı: 2P |
| Güç kaynağı | 24V 500W / 12V 150W |
| Aksesuarlar | Bağlantı kablosu: 5m 2×1.0m2 RVV Ağ kablosu: her iki ucunda kristal uçları olan 5m |
| Paket | İnci pamuk: köpük kaplama Karton kutu: 3260 × 270 × 1080 |