• Turboo Automation Co., Ltd
  bella
  Böyle bir şirket olan Turboo ile işbirliği yapmak harika.
 • Turboo Automation Co., Ltd
  Alexander
  Çok profesyonel turnike üreticisi, uzun iş ilişkisine sahip olacak!
 • Turboo Automation Co., Ltd
  Amy
  Sadece Turboo ürünleri satıyoruz, her zaman doğrudan Turboo ile anlaşmayı tercih ediyoruz.
İlgili kişi : Bryant Cai
Telefon numarası : 86-15218724375
Naber : +8615218724375

Hızlı Hız Kapı Turnike / Ofis Güvenlik Girişleri Paslanmaz Çelik Çerçeve

Menşe yeri Guangdong China(Mainland)
Marka adı Turboo
Sertifika CE ISO9001
Model numarası H306
Min sipariş miktarı 1 bilgisayar
Fiyat Bargain
Ambalaj bilgileri Ahşap Kutu Paketi
Teslim süresi 7 gün
Ödeme koşulları L/C, T/T
Yetenek temini ayda 1000 birim
Ürün ayrıntıları
Boy 1350×185×1025mm zaman kilidini 0.2s
Geçme Oranı 35p/dk Geçiş Genişliği 600~900mm
Giriş 100V~240V Sürüş Gerilimi 24V
Çevre -25~+70℃ Güç tüketimi 35W
Vurgulamak

hız kapı sistemleri

,

turnike erişim kontrol sistemi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Kullanarak Office Güvenlik Yönetimi için hızlı hızlı Swing GateOfis için RFID okuyucu salıncak bariyeri/yaya kapısı/salıncak bariyer kapıları


RFID kart/parmak izi okuyucu ile otomatik yaya erişim kontrol sistemi bel yüksek 304 paslanmaz çelik salıncak bariyer kapısı
Yenilikçi tasarıma sahip döner turnike serisi, metro, okul, ofis, manzara, spor salonu, fabrika, konut, süpermarket vb. alanlarda yaygın olarak kullanılır. RFID, parmak izi, yüz doğrulama modunu destekleyebilir.Kızılötesi dedektör, sıcaklık kontrol cihazı ile birleştirin, her türlü farklı ortamda yaygın olarak kullanılabilir. Swing turnike serisi, çarpmaya karşı koruma işlevi, turnike entegre açı kodlayıcı ve debriyaj seçeneği sunabilir, insanlar veya bisiklet çarptığında kapıyı koruyabilir.Kapılarımız, stadyumlar ve arenalar, çevre ve iç güvenlik, rekreasyon ve eğlence parkları, perakende kalabalık kontrolü, toplu taşıma ücreti toplama gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
 
Malzemeler
• Gövde: AISI 304 veya AISI316 paslanmaz çelikten yapılmıştır.
• Bariyer salıncakları-Akrilik, PC, paslanmaz çelik çerçeve.
 
özellikler ve faydalar

 

Emniyet

Speed ​​Gate'in bir dizi güvenlik özelliği vardır ve CE işaretli olarak üretilmiş birkaç turnikeden biridir.Ek olarak, Hız Kapısı yangın/can güvenliği için özel bir acil durum girişine sahiptir.Acil durum girişi tetiklenirse (örn. yangın alarm sistemi aracılığıyla), bariyer panelleri çıkış yönünde açılır ve serbest çıkışa izin vermek için sıfırlanana kadar açık kalır.Güç kaybı durumunda bariyer panelleri çok az kuvvetle serbestçe hareket ettirilebilir.

Kurulum ve Devreye Alma

Her turnikede "ince ayar yapmak" (örn. bireysel başlangıç/bitiş konumlarını ayarlamak) yerine, Proud ürünleri en başından itibaren neredeyse mükemmel.Proud, kurulumcular için işleri basit tutmaktan, dağıtım süresini en aza indirmekten ve gelecekteki gereksiz komplikasyonlardan kaçınmaktan büyük gurur duyar.Speed ​​Gate'in standart çalışma ayarları, birçok uygulama için idealdir, ancak dahil edilen yardımcı programlar aracılığıyla ayarlamalar kolayca yapılabilir.

Gömülü IP Tabanlı İletişim

Gömülü IP tabanlı iletişim ve konfigürasyon işlevselliği, tüm Hız Kapılarında yerleşik olarak bulunur, bu da yerel ve/veya uzak bir TCP/IP ağ oturumu aracılığıyla temel turnike ayarlarının yapılmasını mümkün kılar.

Geçiş Kontrol ve Ziyaretçi Yönetim Sistemleri ile Entegrasyon

Hız Kapısı, neredeyse tüm erişim kontrol sistemleriyle kolayca entegre olur.Turnikenin her bir kenarına, turnikenin her iki ucuna mullion boyutlu bir yakınlık okuyucusunun iç (kapak altı) montajına izin verir.Speed ​​Gate, mevcut ziyaretçi yönetim sistemleri için ideal bir tamamlayıcıdır.Proud, hacimli, çok yönlü okuyucuların (rakip ürünlerinde olduğu gibi) yüzeye montajını gerektirmek yerine, kabinin ucuna bir barkod görüntüsünü dahili olarak monte etme seçeneği sunar.

Seçenekler ve Özelleştirmeler

Speed ​​Gate bir düzineden fazla seçeneğe sahiptir.Alternatif kapak renkleri ve malzemeleri, renkli toz boyalı dolaplar, bariyerli yan panel dağlama, statik veya dinamik yan panel aydınlatması, çoklu bariyer yükseklikleri ve entegre bir barkod okuyucu, mevcut seçeneklerden sadece birkaçıdır.

Kontrol ve İzleme Yazılımı

Kontrol ve İzleme Yazılımı, Speed ​​Gates'in tek bir PC'den izlenmesine ve kontrol edilmesine izin veren, tipik olarak bir bekçi veya görevli masasına kurulan bir masaüstü uygulamasıdır.Kontrol ve İzleme, masa görevlisine alarm koşullarının anında bildirimi de dahil olmak üzere tüm turnikelerin güncel durumunu veren sezgisel bir grafik arayüze sahiptir.Kontrol ve İzleme ayrıca, turnike modu değişikliklerinin otomatik olarak uygulanmasına izin veren zamanlama şablonları kurma özelliğini de içerir.
 
Bizim avantajımız

 • Üretim süreçlerinin %90'ı kendimiz tarafından geliştirilir, böylece maliyetleri kontrol edebilir ve buna uygun olarak rekabetçi fiyat sağlayabiliriz.

 • Çin'deki en iyi marka olan Baoxin Paslanmaz çelik kullanıyoruz

 • Güç kaynağımız Tayvan “Mingwei” veya “Fujia” dan en iyi markadır.

 • Teknoloji Parametreleri
  Boy 1350×185×1025mm
  zaman kilidini 0.2s
  geçme oranı 35p/dk
  geçiş genişliği 600~900mm
  Giriş 100V~240V
  sürüş voltajı 24V
  Çevre -25~+70℃
  Güç tüketimi 35W
  Giriş Kuru kontak

   

 • Ürün Detayları

   

  Hızlı Hız Kapı Turnike / Ofis Güvenlik Girişleri Paslanmaz Çelik Çerçeve 0

   

  Ürün kasaları

   

  Hızlı Hız Kapı Turnike / Ofis Güvenlik Girişleri Paslanmaz Çelik Çerçeve 1

  Hızlı Hız Kapı Turnike / Ofis Güvenlik Girişleri Paslanmaz Çelik Çerçeve 2

  Hızlı Hız Kapı Turnike / Ofis Güvenlik Girişleri Paslanmaz Çelik Çerçeve 3