Turboo Automation Co., Ltd

  • Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Turboo
No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 10000000-11000000
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

TURBOO Automation Co., Ltd, Çin'de kapı otomasyon ürünlerinin Ar-Ge, üretim, satış ve hizmetlerinde uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.2011 yılından beri kapı otomasyonu ile ilgileniyoruz.


Ana pazar payımıza, güneydoğu, Orta Doğu Avrupa, Amerika vb. yerlerde bulunan denizaşırı ülkeler katkıda bulunmaktadır. Alıcılar 100'den fazla ülkeden gelmektedir.Üstelik yurt içinde de çok iyi bir pazar payının sorumluluğunu üstleniyoruz.TURBOO, istikrarlı ve yüksek kaliteli ürünlerinin yanı sıra zamanında ve mükemmel hizmetleri ile sektörde çok iyi bir itibar ve müşteriler ve ortaklar arasında güven kazanmıştır.


Turnikelerimiz ve kapılarımız, giriş noktalarınızdaki güvenliği artırmak ve insan gücünü optimize etmek için tasarlanmıştır.Bu sistemler, tesislerinize bireysel erişimin verimli ve zarif bir şekilde kontrol edilmesini sağlayacaktır.Kurulumu basit, anlaşılması kolay ve bakımı basittir."TURBOO" ürünleri endüstriyel işletmelerde, oturma bahçelerinde, bina ofislerinde, mağazalarda, müzelerde, güvenlik tesislerinde, hapishanelerde, nükleer santrallerde, havaalanlarında, demiryollarında, limanlarda, sergi merkezlerinde, kayak merkezlerinde, fitness ve diğer alanlarda geniş bir uygulama alanı bulmaktadır.

 

Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

2006'dan 2010'a kadar Turboo, tüm güvenlik ürünleri için ticaret şirketidir.

 

Ekim 2011'de kapı otomasyonunda görev alan sadece 10 personel ile yeni fabrikamız tamamlandı.Ama ilk yıl, tüm filipinler SM cenimas projelerini aldık, yaklaşık 400 adet turnike.

 

Temmuz 2014'te Turboo, Dongguan şehrinde, standart üretim için neredeyse 4000 metrekarelik daha büyük bir fabrika inşa etti, 70 personel birlikte, Çin'de kapı otomasyon ürünlerinin Ar-Ge, üretim, satış ve hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.Sonra birçok büyük şirketle ortaklık geliştirdik

 

Ekim 2014'te satış departmanımızın sürekli büyümesi ile yeni ofis binasına taşındık ve Ar-Ge departmanı ile birlikte özelleştirilmiş ürünler üretmek için daha büyük bir fabrika inşa etmeye başladık.

 

Kasım 2016'da Shenzhen şehrinde yaklaşık 300 m2 laboratuvarı olan 10.000 ㎡ fabrikamız var.
Ar-Ge ekibinde 50'den fazla personel, teknik ve tasarım konusunda 150'den fazla patent bulunmaktadır.Turboo'nun yüksek kaliteli ürünler ve iyi bakım hizmeti sunmasını sağlar.

 

2020'de Turboo, pazar ihtiyaçlarını karşılamak için Fuzhou şehrinde 10.000 ㎡ daha fabrika inşa etti.

 

Şimdi Turboo, sektörde çok iyi bir ün kazandı ve müşteriler ve ortaklar arasında güven kazandı.

 

Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili 0Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili 1

Hizmet

TURBOO, TURBOO ürün ve hizmetlerini sürekli olarak üst sıralarda yapan modern kurumsal yönetim modunu, verimli ürün geliştirme yolunu ve sıkı kalite kontrol sistemini yürütmektedir. Ekibin her üyesi tarafından TURBOO'ya özel bilgi ve beceriler getirilir. TURBOO'nun üç ayaklı turnike, kanatlı bariyerli kapı, salıncaklı bariyerli kapı, tam boy turnike, roadblocker her türlü oto kapısı vb. elektronik güvenlik çözümlerinden geniş bir yelpazede mükemmel kapı otomasyonu üretmesini ve sunmasını sağlayan .

Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili 0

 

Ekibimiz

Zafer, Turboo'nun sıkı çalışmasına tanık olur, başarı ileriye doğru adım atmamız için bize ilham verir.Güçlü marka gücü ve mükemmel müşteri hizmeti, Turboo'nun 150'den fazla denizaşırı ülkeye ihracat yapmasını sağlayarak dünya çapında farklı müşteriler için akıllı turnike çözümleri sunar.

Çin Turboo Automation Co., Ltd şirket Profili 0

Mesaj bırakın