Üretim hattı

TURBOO Otomasyon Ltd. Şti. 2006'dan beri turnike kapıları konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Çin'de ilk 3 otomatik bariyer turnike kapısı üreticisidir.
 

Shenzhen şehrinde 20000 metrekarelik kendi fabrikamız, yaklaşık 500 metrekarelik laboratuvarımız, 400 metrekarelik showroomumuz var.Teknik ve tasarım konusunda 150'den fazla patent var.Turboo'nun yüksek kaliteli turnike bariyer kapıları ve iyi bakım hizmeti sunmasını sağlar.

 

Turboo Automation Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

 

OEM / ODM

Uzman bilgi ve becerileri, ekibin her bir üyesi tarafından TURBOO'ya getirilir; bu, TURBOO'nun üç ayaklı turnike, kanatlı bariyer kapısı, salıncaklı bariyer kapısı, tam boy turnikeler, yol engelleyiciden çok çeşitli mükemmel kapı otomasyonu üretmesini ve sunmasını sağlar. çeşitli otomatik kapılar vb elektronik güvenlik çözümleri ve OEM/ODM çözümü.

 

Turboo Automation Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

Ar-Ge

TURBOO şirketi her zaman yeni ürünlerin araştırma ve geliştirme ve inovasyonuna ve geleneksel ürünlerin kalitesinin amansız takibine kendini adamıştır.Ekim 2016'da şirket ayrı ayrı Turboo Otomasyon araştırma ve geliştirme merkezi kurdu, ofis alanı 1500 metrekareden fazla ve mevcut araştırma ve geliştirme ve diğer ilgili personel 50'den fazla kişi, aynı zamanda laboratuvarlarımız, testlerimiz var. odalar ve profesyonel kalite merkezleri.Araştırma ve geliştirmenin güçlü gücü, Turboo'nun müşterilerin hızlı kişiselleştirme ve daha düzgün ve istikrarlı ürün kalıp standardizasyonu, yaklaşık 5000000 kez ve daha iyi güvenlikte emsallerinden çok daha fazla yeteneğine sahip olmasını sağlar. Avrupa Birliği CE sertifikası.

 

Turboo Automation Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

 

 

Mesaj bırakın